[Rozmiar: 63593 bajtów]









@S-Soft Ruda ¦l±ska
Systemy Informatyczne

www.as-soft.com.pl
* Program dla kantoru
* Program "Gołębie"
* Strony WWW
* Oprogramowanie
Tel. 0602 753 760

Pogoda na dzi¶:


[Rozmiar: 8677 bajtów]
WejdĽ aby oddać głos na nasz± stronę

TopLista PZHGP

Serdecznie witam na nowo utworzonej stronie Oddziału Trzebnica! Zapraszam do częstych odwiedzin i wraz z Zarz±dem Oddziału życzę udanych lotów oraz wspaniałych osi±gnięć w sezonie lotowym 2014! Z poważaniem: Krzysztof Sowa.
``

Aktualno¶ci
725 877 777 - numer telefonu rachmistrza






UWAGA!!!
OSOBY KTÓRE CHCˇ ZŁOŻYĆ WYNIKI GOŁĘBI MŁODYCH DO OKRĘGU PROSZENI Sˇ O ZGŁOSZENIE SIĘ DO RACHMISTRZA DO KOŃCA WRZE¦NIA!!!

UWAGA!!!
ZEBRANIE DELEGATÓW ODDZIAŁU
W ZWIˇZKU Z OBECNˇ SYTUACJˇ ODBĘDZIE SIĘ NA PUNKCIE WKŁADAŃ W TRZEBNICY
TERMIN NIEDZIELA 13-09-2020 O GODZ. 16:00
OBECNO¦Ć OBOWIˇZKOWA

UWAGA!!!
ORGANIZOWANY JEST LOT 400 KM
SERIA 10-5
UDZIAŁ BIERZE ODDZIAŁ BRZEG DOLNY,ZMIGRÓD, ¦RODA ¦LˇSKA, GNIECHOWICE, TRZEBNICA
PUNKT WKŁADAŃ W TRZEBNICY
TRANSPORT KABINˇ ODDZIAŁU GNIECHOWICE
KOSZT 10 ZŁ OD GOŁĘBIA
KOSZOWANIE 26-09, LOT 27-09
TERMINA ZGŁASZANIA CHĘTNYCH U PREZESA ODDZIAŁU DO NIEDZIELI 13-09-2020 DO GODZ. 15:00

UWAGA
UWAGA!!!
SKŁADANIE WYNIKÓW DO OKRĘGU DO DNIA 2020-08-28
WYNIKI PRZYNOSIMY DO RACHMISTRZA



UWAGA
ROZJAZD KABINY NA LOT 1 GOŁĘBI MŁODYCH
KOSZOWANIE W DNIU 2020-08-15
SEKCJA PRUSICE ORAZ OBORNIKI ¦LˇSKIE JADˇ KABINˇ Z ODDZIAŁU ŻMIGRÓD PRZYJAZD KABINY
PRUSICE: 18:00
OBORNIKI ¦LˇSKIE: 19:30
SEKCJA TRZEBNICA, MASŁÓW ORAZ GŁUCHÓW GÓRNY JADˇ KABINˇ ODDZIAŁU TRZEBNICA
PODZIAŁ KLATEK ORAZ ODJAZD KABINY Z TYCH PUNKTÓW:
SEKCJA MASŁÓW - 60 KOSZY; ODJAZD 18:00
SEKCJA GŁUCHÓW - 43 KOSZE; ODJAZD 18:30
SEKCJA TRZEBNICA - 73 KOSZE; ODJAZD 19:00

UWAGA
PONIŻEJ ZNAJDUJˇ SIĘ PLIKI Z WPISANYCH SPISÓW GOŁĘBI MŁODYCH
HASŁO DO DANEJ SEKCJI ZOSTANIE ROZESŁANE SMS PRZEZ OSOBY ODPOWIEDZIALNE W SEKCJI
NALEŻY KLIKNˇĆ W SWOJˇ SEKCJĘ, NASTĘPNIE ODNALE¬Ć SWÓJ SPIS ORAZ SPRAWDZIĆ
WSZYSTKIE REKLAMACJĘ PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO 2020-08-11 DO GODZ. 12:00
PO TYM TERMINIE SPISY ZOSTAJˇ WYSŁANE DO MP, REGIONU ORAZ OKRĘGU
BARDZO PROSZĘ O DOKŁADNE SPRAWDZENIE SWOJEGO SPISU
JEŻELI BRAKUJE KOMU¦ NA SPISIE GOŁĘBIA PRZYBŁEDY POPROSTU WY¦WIETLIŁ SIĘ U KOGO¦ INNEGO NA SPISIE KTO MA DANˇ SERIĘ OBRACZEK
SEKCJA TRZEBNICA
SEKCJA PRUSICE
SEKCJA MASŁÓW
SEKCJA OBORNIKI
SEKCJA GŁUCHÓW


UWAGA
LOT PRÓBNY GOŁĘBI MŁODYCH W DNIACH 10.08 I 12.08 Z MIEJSCOWO¦CI LUBIŃ!!!
KOSZOWANIE DZIEŃ SZYBCIEJ!!!





UWAGA!!!
SPISY GOŁĘBI MŁODYCH DO KOŃCA LIPCA W 5-CIU EGZEMPLARZACH!!!





UWAGA!!!
PODZIAŁ KLATEK NA LOTY GOŁĘBI MŁODYCH
TRZEBNICA: 42 KLATEK
PRUSICE: 35 KLATEK
MASŁÓW: 39 KLATKI
OBORNIKI 32 KLATEK
GŁUCHÓW: 28 KLATEK



UWAGA
PONIŻEJ ZNAJDUJˇ SIĘ PLIKI Z WPISANYCH SPISÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH
HASŁO DO DANEJ SEKCJI ZOSTANIE ROZESŁANE SMS PRZEZ OSOBY ODPOWIEDZIALNE W SEKCJI
NALEŻY KLIKNˇĆ W SWOJˇ SEKCJĘ, NASTĘPNIE ODNALE¬Ć SWÓJ SPIS ORAZ SPRAWDZIĆ
WSZYSTKIE REKLAMACJĘ PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO 2020-04-22 DO GODZ. 12:00
PO TYM TERMINIE SPISY ZOSTAJˇ WYSŁANE DO MP, REGIONU ORAZ OKRĘGU
SEKCJA TRZEBNICA
SEKCJA PRUSICE
SEKCJA MASŁÓW
SEKCJA OBORNIKI
SEKCJA GŁUCHÓW


UWAGA
ZBIÓRKĘ SPISÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH PRZEKŁADAMY NA 14-04-2020!!!

UWAGA
SPISY GOŁĘBI DOROSŁYCH PROSIMY O DOSTARCZENIE RACHMISTRZOWI PRZEZ SKARBNIKÓW SEKCJI DO KOŃCA MARCA!!!
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!
NAJLEPIEJ ABY SEKCJE POZBIERAŁY SPISY W TERMINIE 28-29.03.2020 TAK ABY WSZYSTKO BYŁO GOTOWE NA 31.03.2020.
SPISY ZDAJEMY W PODANYCH PONIŻEJ ILO¦CIACH:
SPIS Z 5-TKI - 5 SZT.
SPIS Z CAŁO¦CI - 3 SZT. (POWYŻEJ 50-TKI)
SPIS OLIMPIJSKI 15 SZT. DO MISTRZOSTW POLSKI (DLA CHĘTNYCH) - 3 SZT.






UWAGA
W dniu 29.02.2020 o godz. 17:00 odbędzie się zebranie delegatów Oddziału Trzebnica na ¶wielicy w Kałowicach.


UWAGA
Z głebokim żalem i smutkiem informujemy o ¶mierci naszego kolegi Majcher Zbigniew - członka Oddziału Trzebnica
Pogrzeb zmarłego kolegi odbędzie się 21-01-2020(wtorek) o godz. 13.00 w Trzebnicy na cmetarzu przy ul. Spokojnej.


UWAGA
W dniu 25.01.2020 o godz. 17:00 odbędzie się zebranie sekcji Trzebnica na ¶wielicy w Kałowicach.


Spokojnych ¦wi±t Bożego Narodzenia wypełnionych rado¶ci±, spędzonych w gronie najbliższych bez po¶piechu i trosk, a w nadchodz±cym Nowym Roku 2020 wzajemnego szacunku, życzliwo¶ci, niesłabn±cego zdrowia oraz super wyników lotowych, życzy wszystkim Hodowcom Zarz±d Oddziału Trzebnica.


UWAGA
Zebranie oraz zakończenie sezonu oraz rozdanie nagród odbędzie się w dniu 29-11-2019 o godz. 17:00 w Restauracji "Na Przedmie¶ciu" Księgnice ul. Trzebnicka 55, 55-100 Trzebnica. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.







UWAGA
KOSZOWANIE GOŁĘBI NA LOT PEINE W SOBOTE GODZINA 12:00 NA PUNKCIE W TRZEBNICY
PREZES ZACHĘCAM DO UDZIAŁU
ZA 1 GOŁĘBIA W ODDZIALE PUCHAR OD PREZESA PLUS NAGRODY Z OKRĘGU


UWAGA
DNIA 27.08.2019 ODBĘDZIE SIĘ WERYFIKACJA ORAZ SKŁADANIE WYNIKÓW DO OKRĘGU ORAZ MP
WYNIKI BĘDˇ WYKONYWANE PRZEZ RACHMISTRZA DO SOBOTY TJ. 24-08-2019 LUB TEŻ WE WŁASNYM ZAKRESIE
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!


NAJNIŻSZA KATEGORIA.A ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.B ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.C ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.M ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.R ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.INTERMISTRZOSTWO ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.GMP ODDZIAŁOWA


UWAGA
PONIŻEJ PRZYDZIAŁ KLATEK NA LOTY GOŁĘBI MŁODYCH
TRZEBNICA - 38
PRUSICE - 37
MASŁÓW - 37
OBORNIKI - 39
GŁUCHÓW - 25


UWAGA
W DNIU 10-08-2019 PODCZAS KOSZOWANIA NA LOT PRÓBNY ZOSTANˇ ROZDANE WPISANE SPISY GOŁĘBI MŁODYCH
TERMIN ZGŁASZANIA POPRAWEK DO DNIA 16-08-2019
BŁĘDY JAKIE WYCHWYCIŁEM PRZY WPISYWANIU PODAJĘ PONIŻEJ:

SEKCJA TRZEBNICA:
KAWECKI RYSZARD POZ. 10 I 29 TAKA SAMA PL-0353-18-1618
OLSZAŃSKI ARKADIUSZ POZ. 37 I 53 TAKA SAMA PL-0353-19-1799
PIZIEWICZ DOMINIK POZ. 86 I 89 TAKA SAMA PL-DE-19-1132456

SEKCJA PRUSICE:
KORNICKI LEON STANISŁAW POZ. 11 I 58 TAKA SAMA PL-0353-19-5649
BORZĘCKI ŁUKASZ GOŁˇB PL-0353-19-4643 WYSTĘPUJE U OLSZAŃSKI ANTONI
BORZĘCKI ŁUKASZ GOŁˇB PL-DE-19-1133088 WYSTĘPUJE U ADAMUSIEWICZ ANDRZEJ
BORZĘCKI ŁUKASZ GOŁˇB PL-DE-19-849628 WYSTĘPUJE U KORNICKI LEON STANISŁAW
JAŁOWIEC MIECZYSŁAW POZ. 1 I 16 TAKA SAMA PL-0353-19-5308
JAŁOWIEC MIECZYSŁAW POZ. 7 I 28 TAKA SAMA PL-0353-19-5322
WARCHELWSKI PIOTR POZ. 27 PL-0353-19-5510 WYSTĘPUJE U KORNICKI LEON STANISŁAW
MIŁEK EWELINA POZ. 4 I 34 TAKA SAMA PL-0353-19-5219

SEKCJA MASŁÓW:
CIERNIAK JAROSŁAW PATRYK POZ. 45 I 69 TAKA SAMA PL-0353-19-6065
KA¬MIERCZAK BOGDAN GOŁˇB PL-0353-19-6683 WYSTĘPUJE U NOWAK JANUSZ
CIERNIAK MAREK ŁUKASZ POZ. 18 WYSTĘPUJE U KA¬MIERCZAK BOGDAN

SEKCJA OBORNIKI ¦LˇSKIE:
PRZˇDKA MARIAN DAMIAN GOŁˇB PL-0353-19-2889 WYSTĘPUJE U STACHOWIAK KRYSTIAN
SZCZAWIŃSKI GOŁˇB PL-0353-19-2027 WYSTĘPUJE U BAKSALARY JANUSZ
DOMAGAŁA WERONIKA POZ. 74 I 75 TAKA SAMA PL-0353-19-8998



UWAGA
W DNIU 11.08. ORAZ 15.08. ODBĘDˇ SIĘ PLANOWANE TRENINGI GOŁĘBI MŁODYCH KABINˇ ODDZIAŁOWˇ Z MIEJSCOW¦CI LUBIŃ
GODZINY ODJAZDU KABINY PONIŻEJ
MASŁÓW - 19:00
GŁUCHÓW - 19:30
TRZEBNICA - 20:00
PRUSICE - 20:30
OBORNIKI ¦LˇSKIE - 21:00


UWAGA
SPISY GOŁĘBI MŁODYCH PROSIMY O DOSTARCZENIE RACHMISTRZOWI PRZEZ SKARBNIKÓW SEKCJI DO KOŃCA LIPCA!!!
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!


UWAGA
LOT NR. 12 - HOLTEN 2 ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA NIEDZIELĘ TJ. 14-07-2019
KOSZOWANIE GOŁĘBI W PIˇTEK O TYCH SAMYCH GODZINACH





UWAGA
OD LOTU NR.3 BRANDENBURG ZACZYNA OBOWIˇZYWAĆ WSPÓŁZAWODNICTWO O INTERMISTRZOSTWO
PROSZĘ PAMIĘTAĆ TYPUJEMY 5 PIERWSZYCH GOŁĘBI WKŁADANYCH PODWÓJNYM OZNACZENIEM NP. SM; AB;


UWAGA
LOT NR.3 BRANDENBURG 1 PRZEŁOŻONY Z DNIA 12-05-2019 NA SOBOTĘ 11-05-2019
KOSZOWANIE GOŁĘBI ODBĘDZIE SIĘ W PIˇTEK 10-05-2019
ODJAZD KABINY 2 GODZINY PÓ¬NIEJ NIŻ WEDŁUG PLANU ROZJAZDU


UWAGA
KOMUNIKAT ZARZˇDU ODDZIAŁU:
KAŻDA SEKCJA WE WŁASNYM ZAKRESIE OKRE¦LA ILO¦C GOŁĘBI W KLATACH
PRZEZANCZONYCH NA POCZˇTKU SEZONU
W PRZYPADKU ZBYT DUŻEJ ILO¦CI GOŁĘBI NALEŻY WPROWADZIĆ OGRANICZENIA PROCENTOWE

UWAGA
DNIA 23-04-2019 ODBĘDZIE SIĘ KOSZOWANIE NA LOT PRÓBNY Z MIEJSCOWO¦CI LUBIŃ, GOŁĘBIE BĘDˇ WYPUSZCZONE 24-04-2019:
GODZINY KOSZOWANIA PONIŻEJ:
18:00 - MASŁÓW
18:30 - GŁUCHÓW GÓRNY
19:00 - TRZEBNICA
19:30 - PRUSICE
20:00 - OBORNIKI ¦LˇSKIE


UWAGA
PRZYDZIAŁ KLATEK NA GOŁĘBIE DOROSŁE 2019:
TRZEBNICA - 49
PRUICE - 35
MASŁÓW - 31
OBORNIKI ¦LˇSKIE - 37
GŁUCHÓW GÓRNY - 24




UWAGA
W DNIU 12-04-2019 ZOSTAŁY PRZEKAZANE WPISANE SPISY GOŁĘBI DOROSŁYCH
SEKCJE TRZEBNICA ODEBRAŁ PAN ZDZISŁAW RU¦CIŃSKI
SEKCJA PRUSICE PAN ANTONI OLSZAŃSKI
SEKCJA MASŁÓW PAN MAKLES MARIUSZ
SEKCJA OBORNIKI PAN STACHOWIAK KRYSTIAN
SEKCJA GŁUCHÓW PAN KOWALSKI ALFRED
TERMIN REKLAMACJI DO 20-04-2019
PO TYM TERMINIE SPISY ZOSTANˇ PRZESŁANE DO OKRĘGU DROGˇ ELEKTRONICZNˇ I WTEDY JUŻ NIC NIE ZMIENIAMY!!!



UWAGA
DNIA 6.04.2019 ZEBRANIE ODDZIAŁOWE PRZEDLOTOWE NA ¦WIETLICY W CEREKWICY O GODZ. 17:00

UWAGA
SPISY GOŁEBI DOROSŁYCH DO 31-03-2019
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!






UWAGA
SPISY GOŁEBI DOROSŁYCH DO 31-03-2019
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!

UWAGA
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE ODDZIAŁU TRZEBNICA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 23.02.2019 O GODZ. 17:00 W ¦WIETLICY OSP W RO¦CISŁAWICACH!!!

UWAGA
DNIA 22-12-2018 O GODZ. 17:00 W RO¦CISŁAWICACH ODBĘDZIE SIĘ ODDZIAŁOWE ROZDANIE NAGRÓD ZA SEZON 2018!!!





UWAGA
SKŁADANIE WYNIKÓW GOŁĘBI DO OKRĘGU ORAZ MP ODBĘDZIĘ SIĘ W ¦RODĘ 26-09-2018 O GODZ. 18:00 U PREZESA JASIŃSKIEGO W WIELKIEJ LIPIE

UWAGA
LOT GOŁEBI MŁODYCH NR. 5 TAUCHA ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA SOBOTĘ TJ. 22-09-2018
KOSZOWANIE W PIˇTEK O USTALONYCH GODZINACH

UWAGA!!!
SKŁADANIE WYNIKÓW DO OKRĘGU ODBĘDZIE SIĘ DN. 23.08.2018r
U PREZESA JASIŃSKIEGO W MIEJSCOWO¦CI WIELKA LIPA O GODZ. 18:00

UWAGA!!!
PODZIAŁ KLATEK NA LOTY GOŁĘBI MŁODYCH
TRZEBNICA: 50 KLATEK
PRUSICE: 28 KLATEK
MASŁÓW: 32 KLATKI
OBORNIKI 39 KLATEK
GŁUCHÓW: 27 KLATEK



UWAGA!!!
WPISANE ZOSTAŁY SPISY GOŁĘBI MŁODYCH NA DRUGI LOT PRÓBNY ZOSTANˇ ONE PUSZCZONE WRAZ Z KABINˇ DO SPRAWDZENIA NA SEKCJE
BŁEDY JAKIE WYŁAPAŁEM PODCZAS WPISYWANIA PODAJE PONIŻEJ:
MAJCHER WŁADYSŁAW POZ. 2 I 16 TAKA SAMA PL-0353-18-5436
MOKRZYCKI LESŁAW POZ. 146 WYSTĘPUJE U KOL. PIKUŁA RYSZARD
ŁATA ADRIAN POZ. 51 I 29 TAKA SAMA PL-0353-18-10480
KOT MARIUSZ POZ .37 I 63 TAKA SAMA PL-0353-18-3387
PAŁKA PAWEŁ PL-0353-18-3629 WYSTEPUJE U KOL. NOWAK JANUSZ
MAKLES MARIUSZ POZ, 75 PL-0353-18-7599 WYSTEPUJE U CIERNIAK JAROSŁAW PATRYK
KUSZAJ MIECZYSŁAW POZ. 70 I 74 TAKA SAMA PL-0353-18-3257
KUSZAJ MIECZYSŁAW POZ. 80 I 83 TAKA SAMA PL-0353-18-3287
GALASIŃSKI MIROSŁAW POZ. 36 PL-0353-18-9055 WYSTEPUJE U KOL. FARGANUS JAN
CZARNY PAWEŁ POZ. 43 I 75 TAKA SAMA PL-0353-18-883


UWAGA!!!
LOTY PRÓBNE GOŁĘBI MŁODYCH ODBĘDˇ SIĘ 13,16,20 SIERPNIA
KOSZOWANIA 12,15,19 SIERPNIA
MASŁOW 17:30-18:00
GŁUCHÓW 18:30-19:00
TRZEBNICA 19:30-20:00
PRUSICE 20:30-21:00
OBORNIKI 20:30-21:00


NAJNIŻSZA KATEGORIA.A ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.B ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.C ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.M ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.INTERMISTRZOSTWO ODDZIAŁOWA
NAJNIŻSZA KATEGORIA.GMP ODDZIAŁOWA

UWAGA!!!
SPISY GOŁEBI MŁODYCH DO KOŃCA LIPCA
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!!

WSPÓŁRZĘDNE GEOGRAFICZNE HODOWCÓW







UWAGA!!!
PODZIAŁ KLATEK NA SEZON GOŁĘBI DOROSŁYCH 2018:
SEKCJA TRZEBNICA: 52
SEKCJA PRUSICE: 34
SEKCJA MASŁÓW: 28
SEKCJA OBORNIKI ¦LˇSKIE: 35
SEKCJA GŁUCHÓW GÓRNY: 27


UWAGA!!!
SPISY ZOSTAŁY WPISANE TERMIN SPRAWDZANIA CZY NIE POPEŁNIŁEM ŻADNEGO BŁĘDU DO NIEDZIELI 22-04-2018!!!
BŁĘDY KTÓRE WYŁAPAŁEM TO M.IN:
SEKCJA MASŁÓW:
KA¬MIERCZAK BOGDAN POZ.29 PL-0353-17-4037 WYSTĘPUJE U WĘGLARZ STANISŁAW
PAŁKA JACEK POZ. 3 I POZ. 62 TAKA SAMA PL-0353-12-56
PIETRAS BOGUSŁAW POZ. 37 I POZ. 38 TAKA SAMA PL-0353-17-9469

SEKCJA OBORNIKI ¦LˇSKIE:
JASIŃSKI ZBIGNIEW POZ. 48 I POZ. 71 TAKA SAMA PL-0353-17-3116
KURASZYK BOGDAN POZ 57 I POZ. 104 TAKA SAMA PL-0353-17-1711
KURASZYK BOGDAN POZ 58 I POZ. 105 TAKA SAMA PL-0353-17-1715
KURASZYK BOGDAN POZ 59 I POZ. 106 TAKA SAMA PL-0353-17-1758
KURASZYK BOGDAN POZ 60 I POZ. 107 TAKA SAMA PL-0353-17-1767

SEKCJA GŁUCHÓW GÓRNY:
SKAWSKI ZBIGNIEW POZ. 112 PL-0459-17-514 WYSTĘPUJE U CZARNY JERZY

UWAGA!!!
SPISY GOŁĘBI DOROSŁYCH DO KOŃCA MARCA!!!


UWAGA!!!
DNIA 03-05-2018 ODBĘDZIĘ SIĘ DODATKOWY LOT DO MISTRZOSTW ODDZIAŁU I SEKCJI Z MIEJSCOWO¦CI ZGORZELEC!!!


UWAGA!!!
ZEBRANIE DELEGATÓW ODDZIAŁU TRZEBNICA 17.02.2018 GODZ.17:00 - ¦WIETLICA W RO¦CISŁAWICACH!!!




UWAGA!!!
ZARZˇD ODDZIAŁU TRZEBNICA ZAPRASZA NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017 W RO¦CISŁAWICACH DNIA 16-12-2017 O GODZ. 17:00!!!



UWAGA!!!
W DNIU 28.09.2017 GODZ. 17:00 U PREZESA SKŁADANIE WYNIKÓW GOŁĘBI MŁODYCH DO MISTRZOSTW POLSKI ORAZ MISTRZOSTW OKRĘGU.
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!!



UWAGA!!!
LOT GOŁĘBI MŁODYCH NR.3 ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 09-09-2017, KOSZOWANIE GOŁĘBI W PIˇTEK TJ. 08-09-2017
LOT ODBĘDZIE SIĘ Z MIEJSCOWO¦CI RADEBURG, OKOŁO 220 KM



UWAGA!!!
W DNIU 29.08.2017 GODZ. 18:00 U PREZESA SKŁADANIE WYNIKÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH.
KOMPLETNE WYNIKI DOSTARCZAJˇ PREZESI SEKCJI,JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!!






UWAGA!!!
PRZYDZIAŁ KLATEK NA LOTY GOŁĘBI MŁODYCH:
TRZEBNICA: 47 KLATKI
PRUSICE: 34 KLATEK
MASŁÓW: 29 KLATEK
OBORNIKI: 42 KLATEK
GŁUCHÓW: 25 KLATEK



NAJNIŻSZE KATEGORIE ODDZIAŁOWE BEZ PODZIAŁU NA GOŁĘBIE Z CAŁO¦CI!!!

UWAGA!!!
LOTY PRÓBNE GOŁĘBI MŁODYCH ODBĘDˇ SIĘ W DN. 18-08-2017 ORAZ 21-08-2017
KOSZT 0,20 ZŁ OD GOŁĘBIA



UWAGA!!!
LOT HOLTEN 3 ODBYWA SIĘ DNIA 30-07-2017, KOSZOWANIE W PIˇTEK TJ. 28-07-2017
LOT HALLE ODBYWA SIĘ TAKŻE 30-07-2017, KOSZOWANIE GOŁĘBIE W SOBOTĘ TJ. 29-07-2017


UWAGA!!!
TERMIN SKŁADANIA SPISÓW GOŁĘBI MŁODYCH 25 LIPIEC 2017 JEST TO TERMIN OSTATECZNY.
PRZY SPISACH JEST ZBIERANE PO 50 ZŁ NA CELE STATUTOWE UCHWAŁA DELEGATÓW.
HODOWCY KTÓRZY NIE DOKONALI PRZEDPŁATY NA OBRˇCZKI NA 2018 ROK PŁACˇ PO 4 ZŁOTE OD GOŁĘBIA ,UCHWAŁA ZARZˇDU.


UWAGA!!!
LOT HOLTEN 1 PRZEŁOŻONY NA NIEDZIELĘ!!!
WKŁADANIE W PIˇTEK O USTALONYCH GODZINACH!!!


UWAGA!!!
GODZINY ODJAZDU KABINY NA LOT HOLTEN:
MASŁÓW 17:30
TRZEBNICA 18:00
PRUSICE 18:30
OBORNIKI 19:00
PRZYDZIAŁ KLATEK NA LOT HOLTEN:
TRZEBNICA: 23 KLATKI
PRUSICE: 13 KLATEK
MASŁÓW + GŁUCHÓW: 21 KLATEK
OBORNIKI: 17 KLATEK
WKŁADAMY PO 20 GOŁĘBI DO KLATKI!!!!
SEKCJA GŁUCHÓW WKŁADA GOŁĘBIE NA PUNKCIE WKŁADAŃ W MASŁOWIE!!!


UWAGA!!!
GOŁĘBIE Z LOTU NR.8 WYPUSZCZONO O GODZ. 5:35!!!


UWAGA!!!
DO DNIA DZISIEJSZEGO SEKCJA TRZEBNICA NIE ODDAŁA WYKAZU KWARTALNEGO TERMIN TO 10,05,2017!!!
JAK MOŻNA ZŁOŻYĆ WYKAZ W TERMINIE SKORO KTO¦ OLEWA!!! POZDRAWIAM PREZES!!!



UWAGA!!!
LOT NR.2 MIEJSCE WYPUSZCZENIA ZMIENIONE NA ZGORZELEC Z POWODU BRAKU POTWIERDZAJˇCEGO W MIEJSCOWO¦CI "BAUTZEN"!!!!!


UWAGA!!!
PRZYDZIAŁ KLATEK NA LOTY GOŁĘBI DOROSŁYCH
TRZEBNICA: 48 KLATEK
PRUSICE: 29 KLATEK
MASŁÓW: 34 KLATKI
OBORNIKI ¦L.: 43 KLATKI
GŁUCHÓW GÓRNY: 22 KLATKI



UWAGA!!!
DNIA 18-02-2017 O GODZ. 17:00 NA SWIETLICY WIEJSKIEJ W RO¦CISŁAWICACH ODBĘDZIE SIĘ ODDZIAŁOWE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE!!!






UWAGA!!!
W zwi±zku z problemami z aktualn± stron± internetow± oraz brakiem możliwo¶ci przedłużenia domeny, zmuszony byłem przerzucić stronę na nowy serwer i domenę.
Strona została przerzucona na nowy adres tj. www.pzhgp0353.cba.pl
Pozdrawiam



KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2015:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Makles Mariusz - 2439,50 pkt
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 2429,66 pkt
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 2421,84 pkt.
I Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 2418,66 pkt.
II Przodownik: Farganus Jan – 2417,00 pkt.
III Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 2411,90 pkt.
IV Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 2401,42 pkt.
V Przodownik: Boduszek-Mróz – 2394,60 pkt.
VI Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 2391,25 pkt.
VII Przodownik: Ciepliński Stanisław – 2347,91 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Makles Mariusz – 655,29 coef.
V-ce Mistrz: Farganus Jan – 722,32 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 974,47 coef.
I Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 1001,45 coef.
II Przodownik: Cie¶lak Robert – 1115,68 coef.
III Przodownik: Boduszek-Mróz – 1192,53 coef.
IV Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1346,34 coef.
V Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1348,27 coef.
VI Przodownik: Jasiński Zbigniew – 1353,79 coef.
VII Przodownik: Netwinko Adam – 1541,03 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Adamusiewicz Andrzej – 411,62 coef.
V-ce Mistrz: Kasperowicz-Staworzyński – 521,05 coef.
II V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 583,51 coef.
I Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 651,00 coef.
II Przodownik: Kolasa Marek – 737,45 coef.
III Przodownik: Farganus Jan – 864,00 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 864,81 coef.
V Przodownik: Makles Mariusz – 901,94 coef.
VI Przodownik: Cichoń Sławomir & Barbara – 989,26 coef.
VII Przodownik: Warzecha Seweryn – 1068,70 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Makles Mariusz – 89,91 coef.
V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 92,73 coef.
II V-ce Mistrz: Jerdonek Jarosław – 170,61 coef.
I Przodownik: Węglarz Stanisław – 200,23 coef.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 242,93 coef.
III Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 249,81 coef.
IV Przodownik: Boduszek-Mróz – 284,42 coef.
V Przodownik: Kolasa Marek – 304,08 coef.
VI Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 334,37 coef.
VII Przodownik: Ciepliński Stanisław – 345,79 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Farganus Jan – 161,71 coef.
V-ce Mistrz: Ru¶ciński Zdzisław – 172,33 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 178,75 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 242,62 coef.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 277,67 coef.
III Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 286,79 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 293,32 coef.
V Przodownik: Netwinko Adam – 294,65 coef.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 331,92 coef.
VII Przodownik: Kornicki Leon & Stanisław – 347,08 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
Mistrz: Jerdonek Jarosław – 1196,35 coef.
V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 1358,17 coef.
II V-ce Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 1574,72 coef.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1638,13 coef.
II Przodownik: Warzecha Seweryn – 1735,54 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Makles Mariusz – 3683,24 pkt.
V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3680,80 pkt.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 3674,37 pkt.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 3670,73 pkt.
II Przodownik: Farganus Jan – 3665,65 pkt.
III Przodownik: Węglarz Stanisław – 3653,43 pkt.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 3650,98 pkt.
V Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 3646,16 pkt.
VI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 3621,41 pkt.
VII Przodownik: Cichoń Sławomir & Barbara – 3545,45 pkt.




KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2014:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Warzecha Seweryn - 2451,16 pkt
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 2433,27 pkt
II V-ce Mistrz: Boduszek Jan – 2413,71 pkt.
I Przodownik: Makles Mariusz – 2411,75 pkt.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 2410,39 pkt.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 2403,56 pkt.
IV Przodownik: Farganus Jan – 2375,47 pkt.
V Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 2328,46 pkt.
VI Przodownik: Klonowski-Hutniak – 2239,89 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Warzecha Seweryn – 672,43 coef.
V-ce Mistrz: Farganus Jan – 703,46 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 705,76 coef.
I Przodownik: Boduszek Jan – 776,76 coef.
II Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1001,72 coef.
III Przodownik: Stachowiak Krystian – 1207,16 coef.
IV Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 1259,58 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1289,28 coef.
VI Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 1390,43 coef.
VII Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 1397,65 coef.
VIII Przodownik: Klonowski-Hutniak – 1602,56 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 233,44 coef.
V-ce Mistrz: Stachowiak Krystian – 305,99 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 318,25 coef.
I Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 390,83 coef.
II Przodownik: Farganus Jan – 486,91 coef.
III Przodownik: Cichoń Sławomir Barbara – 545,34 coef.
IV Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 633,14 coef.
V Przodownik: Klonowski-Hutniak – 641,67 coef.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 658,60 coef.
VII Przodownik: Dominas Paweł – 745,93 coef.
VIII Przodownik: Jasiński Zbigniew – 782,68 coef.
IX Przodownik: Boduszek Jan – 812,78 coef.
X Przodownik: Makles Mariusz – 823,56 coef.
XI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 1128,37 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Cichoń Sławomir Barbara – 79,46 coef.
V-ce Mistrz: Kasperowicz-Staworzyński – 94,72 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 123,66 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 195,43 coef.
II Przodownik: Boduszek Jan – 198,40 coef.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 206,10 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 236,83 coef.
V Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 244,64 coef.
VI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 355,18 coef.
VII Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 394,72 coef.
VIII Przodownik: Farganus Jan – 408,88 coef.
IX Przodownik: Klonowski-Hutniak – 572,25 coef.
X Przodownik: Dominas Paweł – 992,85 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Chr±chol W.-Piech J. – 73,55 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 73,94 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 86,54 coef.
I Przodownik: Boduszek Jan – 105,60 coef.
II Przodownik: Makles Mariusz – 174,02 coef.
III Przodownik: Stachowiak Krystian – 177,27 coef.
IV Przodownik: Jasiński Zbigniew – 182,50 coef.
V Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 323,15 coef.
VI Przodownik: Werbicki Damian Jagoda – 334,17 coef.
VII Przodownik: Ciepliński Stanisław – 343,78 coef.
VIII Przodownik: Dominas Paweł – 350,63 coef.
IX Przodownik: Farganus Jan – 394,70 coef.
X Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 497,06 coef.
XI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 564,86 coef.
XII Przodownik: Cichoń Sławomir Barbara – 592,05 coef.
XIII Przodownik: Klonowski-Hutniak – 626,07 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
Mistrz: Warzecha Seweryn – 596.51 coef.
V-ce Mistrz: Chr±chol-Piech – 1266.31 coef.
II V-ce Mistrz: Miłek Piotr Ewelina – 1822.63 coef.
I Przodownik: Gawłów Iwona Zbigniew – 2320.41 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 3669,79 pkt.
V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3619,58 pkt.
II V-ce Mistrz: Farganus Jan – 3611,95 pkt.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 3609,90 pkt.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 3598,37 pkt.
III Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 3570,74 pkt.
IV Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 3564,62 pkt.
V Przodownik: Makles Mariusz – 3508,81 pkt.
VI Przodownik: Kornicki Leon Stanisław – 3486,51 pkt.
VII Przodownik: Boduszek Jan – 3448,63 pkt.
VIII Przodownik: Węglarz Stanisław – 3441,11 pkt.
IX Przodownik: Klonowski-Hutniak – 3397,28 pkt.
X Przodownik: Cichoń Sławomir – 3365,38 pkt.




KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2013:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Chr±chol W – Piech J - 1417,46 pkt
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 1407,24 pkt
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 1387,50 pkt.
I Przodownik: Makles Mariusz – 1386,05 pkt.
II Przodownik: Boduszek Jan – 1379,43 pkt.
III Przodownik: Jasiński Zbigniew – 1371,45 pkt.
IV Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 1361,11 pkt.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1355,92 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 509,40 coef.
V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 619,01 coef.
II V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 633,33 coef.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1051,40 coef.
II Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1121,17 coef.
III Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 1141,42 coef.
IV Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 1206,45 coef.
V Przodownik: Warzecha Seweryn – 1395,45 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 166,55 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 253,18 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 296,98 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 441,18 coef.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 621,70 coef.
III Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 942,51 coef.
IV Przodownik: Ciepliński Stanisław – 956,69 coef.
V Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 1109,38 coef.
VI Przodownik: Werbicki Damian Jagoda – 1408,68 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Węglarz Stanisław – 113,14 coef.
V-ce Mistrz: Chr±chol W – Piech J – 142,08 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 143,58 coef.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 144,69 coef.
II Przodownik: Boduszek Jan – 159,21 coef.
III Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 247,55 coef.
IV Przodownik: Makles Mariusz – 253,44 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 258,93 coef.
VI Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 546,35 coef.
VII Przodownik: Werbicki Damian Jagoda – 751,81 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 26,80 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 32,32 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 118,15 coef.
I Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 160,93 coef.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 161,83 coef.
III Przodownik: Makles Mariusz – 166,63 coef.
IV Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 229,42 coef.
V Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 419,59 coef.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 432,53 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 298,26 coef.
V-ce Mistrz: Kasperowicz – Staworzyński – 660,45 coef.
II V-ce Mistrz: Jasiński Zbigniew – 834,64 coef.
I Przodownik: Węglarz Stanisław – 855,56 coef.
II Przodownik: Ciepliński Stanisław – 906,90 coef.
III Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 1074,56 coef.
IV Przodownik: Boduszek Jan – 1667,52 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 3503,94 pkt.
V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3442.33 pkt.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 3414,19 pkt.
I Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 3401,10 pkt.
II Przodownik: Klonowski-Hutniak – 3308,73 pkt.
III Przodownik: Jasiński Zbigniew – 3284,16 pkt.
IV Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 3251,21 pkt.
V Przodownik: Wieczorek Jan – 3239,29 pkt.
VI Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 3213,70 pkt.
VII Przodownik: Węglarz Stanisław – 3201,19 pkt.






KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2012:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Węglarz Stanisław - 1396,05 pkt
V-ce Mistrz: Boduszek Jan – 1384,90 pkt
II V-ce Mistrz: Cie¶lak Robert – 1381,56 pkt.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 1380,47 pkt.
II Przodownik: Osyra Marek – 1380,10 pkt.
III Przodownik: Nalepa Władysław – 1378,79 pkt.
IV Przodownik: Makles Mariusz – 1377,90 pkt.
V Przodownik: Chr±chol W – Piech J – 1375,45 pkt.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1363,93 pkt.
VII Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 1334,12 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Osyra Marek – 662,61 coef.
V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 673,18 coef.
II V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 834,12 coef.
I Przodownik: Boduszek Jan – 844,70 coef.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 935,79 coef.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1039,71 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 1134,75 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Cie¶lak Robert – 312,88 coef.
V-ce Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 316,18 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 430,26 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 462,50 coef.
II Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 471,66 coef.
III Przodownik: Węglarz Stanisław – 607,41 coef.
IV Przodownik: Osyra Marek – 661,35 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 734,25 coef.
VI Przodownik: Jerdonek Jarosław – 862,66 coef.
VII Przodownik: Boduszek Jan – 1302,52 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Węglarz Stanisław – 152,81 coef.
V-ce Mistrz: Nalepa Władysław – 169,51 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 200,21 coef.
I Przodownik: Osyra Marek – 245,14 coef.
II Przodownik: Jerdonek Jarosław – 251,46 coef.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 271,83 coef.
IV Przodownik: Chr±chol W – Piech J – 288,44 coef.
V Przodownik: Boduszek Jan – 290,10 coef.
VI Przodownik: Warzecha Seweryn – 318,89 coef.
VII Przodownik: Jasiński Zbigniew – 492,16 coef.
VIII Przodownik: Cie¶lak Robert – 494,48 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Boduszek Jan – 182,57 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 249,36 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 282,03 coef.
I Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 348,99 coef.
II Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 388,07 coef.
III Przodownik: Jasiński Zbigniew – 459,14 coef.
IV Przodownik: Makles Mariusz – 480,23 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 600,64 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
1. WĘGLARZ STANISŁAW - 37 KONK. - 3130,87 coef.
2. CIE¦LAK ROBERT - 31 KONK. - 2015,33 coef.
3. CHRˇCHOL W. - PIECH J. - 31 KONK. - 2357,22 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3473,63 pkt.
V-ce Mistrz: Kasperowicz – Staworzyński – 3445,75 pkt.
II V-ce Mistrz: Jerdonek Jarosław – 3421,05 pkt.
I Przodownik: Jasiński Zbigniew – 3412,37 pkt.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 3408,48 pkt.
III Przodownik: Makles Mariusz – 3384,31 pkt.
IV Przodownik: Nalepa Władysław – 3371,00 pkt.
V Przodownik: Boduszek Jan – 3354,67 pkt.
VI Przodownik: Rogala Stanisław – 3347,85 pkt.
VII Przodownik: Kocik Jarosław – 3226,10 pkt.






UWAGA!!!
ZARZˇD ODDZIAŁU TRZEBNICA INFORMUJE:
GOŁĘBIE TYPOWANE W ZEGARACH ELEKTRONICZNYCH ZAZNACZAMY POPRZEZ OPROGRAMOWANIE W ZEGARZE!!!
GOŁĘBIE ZAZNACZONE DŁUGOPISEM NIE BĘDˇ WLICZANE DO WSPÓŁZAWODNICTWA TYPOWANEGO