[Rozmiar: 63593 bajtów]

@S-Soft Ruda Śląska
Systemy Informatyczne

www.as-soft.com.pl
* Program dla kantoru
* Program "Gołębie"
* Strony WWW
* Oprogramowanie
Tel. 0602 753 760

Pogoda na dziś:

Liczba odwiedzin:


TopLista PZHGP
[Rozmiar: 8677 bajtów]

Serdecznie witam na nowo utworzonej stronie Oddziału Trzebnica! Zapraszam do częstych odwiedzin i życzę udanych lotów oraz wspaniałych osiągnięć w sezonie lotowym 2008! Z poważaniem: autor strony: Marek Rogala.

Wyniki Lotów

Pewne stare, mądre powiedzenie mówi, iż nie myli się tylko ten, co nic nie robi. Zakładam więc, że również mi w obecnym sezonie lotowym zdarzy się zrobić niejeden błąd podczas wpisywania wyników. Jeśli ktoś taki znajdzie, proszony jest o jak najszybsze zgłoszenie na jeden z kilku sposobów podanych w dziale Kontakt lub ewentualnie w Księdze Gości. Po weryfikacji odpowiadających mu dokumentów zostanie on bezzwłocznie usunięty. Oby było jak najmniej takich sytuacji.
Upraszam również o nieco wyrozumiałości w związku z przewidywanymi pomyłkami powstałymi podczas wprowadzania wyników. Przy dziesiątkach tysięcy wpisywanych pozycji, uniknięcie ich jest niestety niemożliwe. Z moich informacji wynika, iż nie ma w Polsce, ani też nigdzie na świecie nieomylnego rachmistrza czy też księgowego. Na moje nieszczęście nie wszyscy hodowcy z naszego Oddziału potrafią to zrozumieć. Dotyczy to szczególnie członków jednej z sekcji. Chciałbym w tym miejscu zaapelować do sumienia pewnego Delegata na Walne Zebrania Oddziału (nazwiska ze względu na grzeczność nie będę tutaj wymieniał), któremu przy sporządzaniu własnego spisu liczącego zaledwie kilkadziesiąt pozycji zdarzało się popełniać błędy, a który wraz z paroma innymi hodowcami na zebraniu Oddziałowym, w obecności członków Zarządu Okręgu oraz w innych sytuacjach "podnosi krzyk" z powodu jednej źle wpisanej cyfry we współrzędnych miejsca odlotowego. Błąd ten został usunięty zaraz po zgłoszeniu reklamacji i minęło od tego czasu już prawie dwa lata, uważam więc sprawę za dawno już zamkniętą. Mam ogromną nadzieję, że szanowny Kolega zrozumie w końcu, iż "obrzucanie błotem" rachmistrza za bardzo sporadycznie popełniane błędy, które są nieuniknione, nie przystoi Delegatowi i psuje dobre imię Sekcji, a także hodowców będących jej członkami, których w wyniku demokratycznych wyborów ma zaszczyt reprezentować. Za zrozumienie oraz za zaprzestanie niesłusznego oczerniania mojej osoby z góry serdecznie dziękuję i życzę wszystkim owocnej współpracy i udanych lotów. Z poważaniem:

rachmistrz Krzysztof Sowa

[Rozmiar: 22622 bajtów]